Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Emirhan Bilen Nurhak’a yapılan yatırımları anlattı.

AK Parti Nurhak İlçe Başkanı Emirhan Bilen, ilçelerinin son yıllarda çok büyük hizmetler aldığını ifade ederek, büyük oranda tamamlanan şehir geçişi sıcak karışım asfalt yol ile Nurhak’ın modern bir yüze kavuştuğunu söyledi.

            AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın girişimleri ile başlatılan çalışmalar sonrasında, Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürlüğü’nün Nurhak şehir geçişinin bitümlü sıcak karışım asfaltla kaplanması için ihaleye çıktığını belirten Bilen, yol yapımının tamamlandığını, kaldırım ve refüz düzenleme çalışmalarının ise sürdüğünü kaydetti.

            Nurhak’ın tarihinde aldığı en büyük yatırımların AK Parti Hükümeti tarafından yapıldığını belirten Emirhan Bilen, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

 

            “Elbistan-Nurhak İl Yolu Nurhak Şehir Geçişi ‘Toprak İşleri, Sanat Yapıları, Üstyapı ve BSK’ Yapım ve Onarım İşi’ adı altında ihale düzenlenmişti. İhalenin ardından Elbistan şehir geçişini yapan İstanbul merkezli Dörtyol firması, Nurhak şehir geçişinin asfaltını tamamladı. Şuanda ise kaldırım ve orta refüj çalışmaları yapılıyor. Nurhak şehir merkezindeki 2 kilometrelik yol gidiş-geliş olarak yapıldı ve yaklaşık 4 milyon TL’ye mal oldu. Nurhak son yıllarda çok büyük yatırımlar aldı. Şuanda 2 gölet projesi var ve bu projeler ihale aşamasına geldi. Kapalı spor salonumuz tamamlandı. Banka şubemiz açıldı. Nurhak merkez ile Kullar ve Tatlar beldelerinde altyapı çalışmaları sürüyor. Şehir merkezinden geçen derenin ıslahı yapıldı. Nurhak tarihinin en büyük yatırımlarını, AK Parti hükümeti döneminde aldı. Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında, AK Parti Grup Başkanvekilimiz sayın Mahir Ünal çok büyük destekte bulundu. Nurhak halkı ve şahsım adına emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Bilen: Nurhak tarihi yatırımlar aldıBilen: Nurhak tarihi yatırımlar aldıBilen: Nurhak tarihi yatırımlar aldı
 
Kaynak:"http://www.elbistaninsesi.com/haber/23634-bilen-nurhak-tarihi-yatirimlar-aldi.html"
BİLGİLER
tarafından 04 Kasım 2013 - 18:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 471 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: