Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kaymakam dayanç köy ziyaretlerinde

. İlçemiz Kaymakamı Murtaza DAYANÇ 26 Aralık Perşembe günü Kullar, Tatlar ve Nurhak merkez Pınarbaşı Mahallesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Programına ilk olarak Kullar Beldesi ziyareti ile başlayan DAYANÇ burada belde halkının talepleri doğrultusunda yenilenmesi düşünülen Sağlık Evini inceleyerek, İlçe Sağlık Müdürlüğünce gerekli çalışmaların bir an önce başlatılması talimatını verdi. Belde sakinleriyle de bir süre sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen DAYANÇ, daha sonra Tatlar Beldesinde yapımı devam eden ve sona yaklaşılan Tarımsal Sulama Projesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Öğleden sonraki programını merkez Pınarbaşı Mahallesine ayıran Kaymakam DAYANÇ, burada Pınarbaşı İlkokulu'nun düzenlemiş olduğu Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamındaki etkinliğe eşi Damla Hanım ile birlikte katılarak; öğretmen, öğrenci ve velilerle bir süre sohbet etti. Okulun ihtiyaç ve sorunlarının da dile getirildiği programda öğrenci velileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler. Söz konusu etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri de katıldılar.

Daha sonra mahalle sakinleriyle de bir süre sohbet ederek, sorunlarını dinleyen DAYANÇ, burada yapmış olduğu konuşmada ilçede yürütülen projelerden bahsederek, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile Nurhak Kaymakamlığı'nın kapısının herkese her daim açık olduğunu belirterek, yurt dışı bağlantısı yoğun olan mahalle sakinlerine, bu kişilerin ilçeye yatırım yapmaları hususunda çağrıda bulunmalarını istedi.

BİLGİLER
tarafından 31 Aralık 2013 - 13:16 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 451 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: