Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Nurhak kaymakamı siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti

Sayın Kaymakamımız İsmail PENDİK  , kendisine  göreve başladığı için ziyaretlerde bulunan Siyasi Parti ilçe  teşkilatları ile Sivil toplum Kuruluşlarına iade-i ziyaretlerde bulundu.
Kaymakamımız ilk olarak Adalet ve Kalkınma Partisi  İlçe Başkanlığını ziyaret etti. AK Parti ilçe başkanı Baki KURT ve beraberindeki heyetle karşılanan kaymakamımız iyi  dilek ve temennilerini ileterek ilçe teşkilatına teşekkür etti  .Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığını ziyaret eden kaymakamımız CHP ilçe başkanı Celal CERİTLİ ve beraberindeki heyetle sohbet ederek gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti .
Bu ziyaretten sonra kaymakamımız Hacı Bektaşi Veli Derneği  ziyaret ederek Dede Hüseyin GÜVERCİN ve Dernek Başkanı Lütfü YILDIZ ile beraberindeki vatandaşlarımızla güzel dilek ve temennileri içeren sohbet  gerçekleştirdi. Ülkemizin birlik ve beraberliğinde Nurhak’ ın çok önemli bir dinamik olduğu ve bu kritik süreçte farlılıklarımızın zenginlik unsuru olarak kabul edilip kardeşliğimizin pekişmesi gerektiğine vurgu  yapıldı  .Güzel bir karşılama ve sohbet sonrasında ;Kaymakamımız İsmail PENDİK son olarak Nurhak Tahsil Çağındaki Talebeler Yardım Derneği ne geçti .Dernek Başkanı Aslan GEDİKLİ tarafından karşılanan Kaymakamımız ,güzel dilek ve temennilerini ileterek ziyaretlerini sonlandırdı.

BİLGİLER
tarafından 02 Mart 2017 - 14:14 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 769 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: