Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Nurhak’ın Yeni Kaymakamı Osman Demir Oldu.

Nurhak kaymakamı Murtaza DAYANÇ’ın Siirt Eruh ilçesi kaymakamlığına atanması sonuçu yerine Osmaniye Hasanbeyli Kaymakamı Osman Demir tanmıştır. Yeni kaymakamımıza görevinde başarılar dliyoruz. Osman Demir Nurhak’ın 13. Kaymakamı olmuştur.

İçişleri Bakanlığının 2014/1032 Sayılı Atama Kararı, bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın imzasını taşıyan kararnameye göre; Kahramanmaraş’ta Dulkadiroğlu İlçe Kaymakamlığı görevinin yanında Vali Yardımcısı Vekilliği de yapan Metin Maytalman, Andırın Kaymakamı Alper Çiftçi ve Nurhak Kaymakamı Murtaza Dayanç’ın tayinleri çıkarken; bu ilçelere yeni kaymakamlar ve 3 yeni de vali yardımcısı atandı.

Osman Demir Kimdir.

Kaymakam (1)

Osman DEMİR
Nurhak Kaymakamı

                 1986 yılında Adıyaman’da dünyaya geldi. İlk, orta ve yüksek öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu.

                 96.Dönem Edirne Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Isparta ili Sütçüler İlçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. İçişleri Bakanlığı tarafından bir yıl süreyle Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia Eyaletinde görevlendirildi. 96.Dönem Kaymakamlık kursunu müteakip Osmaniye Hasanbeyli ilçesine atandı.

            

 

BİLGİLER
tarafından 12 Eylül 2014 - 17:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 859 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: